SurTec v České republice

Společnost SurTec ČR s.r.o. je tradičním, vysoce fundovaným dodavatelem chemických přípravků pro průmyslové čištění, předúpravy před lakováním, galvanické pokovení a žárové zinkování.

SurTec ČR byla založena již v roce 1996 a je 100% dceřinou firmou skupiny SurTec International. V Praze se nachází administrativní zázemí, provozní laboratoř a distribuční sklad.   

Podporu zákazníků pro jednotlivé regiony zabezpečuje zkušený a vyškolený tým obchodně-technických zástupců s dlouholetou praxí. 

O firmě SurTec

SurTec vyvíjí, vyrábí a dodává vlastní chemické přípravky a technologie pro povrchové úpravy. SurTec nabízí vysoce komplexní portfolio produktů pro čtyři oblasti použití:

  • Průmyslové čištění dílců
  • Předúpravy kovů
  • Protikorozní galvanické povlaky
  • Dekorativní galvanické povlaky

Společnost SurTec má sídlo v Německu, pobočky ve 22 zemích světa a zaměstnává kolem 400 lidí. V dalších 20 zemích je firma SurTec zastoupena sítí distributorů a partnerských firem.

Pro zajištění stálé kvality výrobků je ve všech výrobních závodech zaveden systém řízení jakosti podle mezinárodních standardů. Neustálá kontrola kvality je součástí každého výrobního kroku.

Firma SurTec je certifikována podle ISO 9001 (Systém řízení jakosti). Další certifikace podle ISO 45001 a ISO 14001 zdůrazňují ohleduplnost k životnímu prostředí a úsporám surovin.

SurTec je součástí divize Freudenberg Chemical Specialities SE & Co. KG. Ta je 100% vlastněná firmou Freudenberg SE se sídlem ve Weinheimu (SRN). Freudenberg je globálně působící rodinnou firmou s více než 170 letou tradicí zaměstnávající přes 50.000 lidí po celém světě.

 

Naše TOP produkty

Ke stažení

Odkazy

Kontaktujte nás

Těšíme se na váš dotaz!

Další informace o zpracování vašich údajů pomocí kontaktního formuláře naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

* This information is necessary in order to forward your request to the appropriate contact person.


SurTec celosvětově

Zákazníci po celém světě oceňují naše služby.

Najít nejbliží zastoupení