SurTec na Slovensku

Spoločnosť SurTec SK, s.r.o. je tradičným, vysoko fundovaným dodávateľom chemických prípravkov pre priemyselné čistenie, predúpravy materiálov pred lakovaním, galvanické pokovenie a žiarové zinkovanie.

Spoločnosť SurTec SK bola založená už v roku 2000 a je 100% dcérskou firmou skupiny SurTec International. Vo Vrábľoch sa nachádza administratívne zázemie a prevádzkové laboratórium, tovar je distribuovaný zo skladu v Lozorne

Podporu zákazníkom pre jednotlivé regióny zabezpečuje skúsený a vyškolený tým obchodno-technických zástupcov s dlhoročnou praxou.

About SurTec

SurTec vyvíja, vyrába a dodáva vlastné chemické prípravky a technológie pre povrchové úpravy. SurTec ponúka komplexné portfólio produktov pre štyri oblasti použitia:

  • Priemyselné čistenie dielov
  • Predúpravy kovov
  • Protikorózne galvanické povlaky
  • Dekoratívne galvanické povlaky

Spoločnosť SurTec má sídlo v Nemecku, pobočky v 22 krajinách sveta a zamestnáva približne 400 ľudí. V ďalších 20 krajinách je firma SurTec zastúpená sieťou distribútorov a partnerských firiem.

Pre zabezpečenie stálej kvality výrobkov je vo všetkých výrobných závodoch zavedený systém riadenia kvality podľa medzinárodných štandardov. Neustála kontrola kvality je súčasťou každého výrobného kroku.

Firma SurTec je certifikovaná podľa ISO 9001 (Systém riadenia kvality). Ďalšia certifikácia podľa ISO 45001 a ISO 14001 zdôrazňuje ohľaduplnosť k životnému prostrediu a úsporám surovín.

SurTec je súčasťou divízie Freudenberg Chemical Specialities SE & Co. KG, so sídlom v Mníchove (Nemecko). Tá je 100% vlastnená firmou Freudenberg SE so sídlom vo Weinheime (Nemecko). Freudenberg je globálne pôsobiaca rodinná firma s viac ako 170 ročnou tradíciou, zamestnávajúca viac ako 50.000 ľudí po celom svete.

 

Naše TOP produkty

Na stiahnutie

Odkazy

Kontaktujte nás

Tešíme sa na Váš dopyt!

Ďalšie informácie o spracovaní vašich údajov, ktoré ste poskytli v kontaktom formuláry nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.

* This information is necessary in order to forward your request to the appropriate contact person.


SurTec vo svete

Zákazníci po celom svete oceňujú naše služby.

Nájsť najbližšie zastúpenie