image with artdirection image with artdirection

SurTec w Polsce

Dedykowane preparaty do obróbki powierzchniowej

SurTec w Polsce

SurTec Polska jest częścią działającej na całym świecie grupy SurTec. Główna siedziba zlokalizowana jest w Kobylnicy, a biuro techniczne wraz z laboratorium we Wrocławiu.

Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie Klientom rozwiązań z zakresu szeroko pojętej chemicznej obróbki powierzchniowej metali. Dysponujemy zespołem wykfalifikowanych doradców technicznych, których zadaniem jest wsparcie na każdym etapie procesu – od doboru najbardziej dopasowanego do potrzeb Klienta preparatu, poprzez doradztwo techniczne na etapie wdrożenia, aż do serwisu technicznego.

Posiadamy nowoczesne laboratorium pozwalające na szybkie reagowanie na zgłoszone potrzeby Klientów.

Dzięki ścisłej współpracy, wymianie informacji z pracownikami SurTec na całym świecie, stale poszerzamy naszą bazę know-how, przez co możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Nasze procesy spełniają najwyższe światowe standardy z zachowaniem minimalnego wpływu na środowisko naturalne.

 

Laboratorium

O firmie SurTec

SurTec opracowuje, produkuje i dostarcza specjalistyczne preparaty do obróbki powierzchni. Dzięki czterem obszarom zastosowania – myciu przemysłowemu, obróbce wstępnej metali, funkcjonalnym i dekoracyjnym powłokom galwanicznym - SurTec oferuje obszerne portfolio produktów w tym sektorze.

Grupa SurTec z centralą w Niemczech ma filie w 22 krajach i zatrudnia około 400 pracowników. Ponadto współpracuje z partnerami reprezentującymi SurTec w ponad 20 krajach.


W celu zagwarantowania wysokiej jakości, niezależnie od miejsca produkcji, wszystkie zakłady produkcyjne na całym świecie działają zgodnie z międzynarodowymi standardami. Kontrole jakości są przeprowadzane na każdym etapie procesu produkcyjnego.

SurTec posiada certyfikat ISO 9001 (zarządzanie jakością). Dodatkowe certyfikaty zgodne z OHSAS 18001 i ISO 14001 podkreślają cele korporacyjne dotyczące przyjazności dla środowiska i ochrony zasobów.

SurTec jest częścią Freudenberg Chemical Specialties SE & Co. KG, Monachium, Niemcy, który jest spółką należącą do Freudenberg SE, Weinheim, Niemcy. Freudenberg to globalnie działająca firma rodzinna założona ponad 170 lat temu i zatrudniająca około 50 000 osób na całym świecie.

 

Top produkty

Pliki do pobrania

Lokalizacje

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa zapytanie!

W celu uzyskania dalszych informacji na temat przetwarzania Państwa danych za pomocą formularza kontaktowego prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

* This information is necessary in order to forward your request to the appropriate contact person.


SurTec na świecie

Na całym świecie nasi klienci korzystają z kompetentnych usług.

Znajdź lokalizacje w pobliżu